Aşk, Saplantı ve İntikam Cinayetleri

175.00 Orijinal fiyat: 175.00₺.122.50Şu andaki fiyat: 122.50₺.
Stokta Var
  • %30 indirimli satın almak için saykitap.com satış sitemizi kullanın.
  • Tüm satın almalarınız mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir.
SKU: 9786050209150
Kategori:

Açıklama

AŞK, SAPLANTI VE İNTİKAM CİNAYETLERİ

Tutku suçları hem ürkütücü hem de garip bir şekilde baştan çıkarıcıdır. Sevdiğiniz biri nasıl korktuğunuz birine dönüşebilir? Bu sürükleyici antoloji, bu soruyu en etkileyici gerçek suç öykülerinden, saplantı ve intikam cinayetlerinden bazılarıyla araştırıyor.

Duyguların körüklediği suçlar. Aşk, tutku, saplantı, kıskançlık ve ihanet. Duygular söz konusu olduğunda, insanlar tuhaf ve beklenmedik şekillerde tepki verebilirler. İster karşılıksız aşktan incinmiş bir kalp, ister aşkı için her şeyi yapabilecek kadar tutkulu bir âşık olsun en uysal insan bile aniden tersine dönebilir ve karanlık niyetleri olan intikamcı bir kişi haline gelebilir. Antik Yunan miti İason ve Medea’dan Shakespeare’in Othello’suna kadar, bu derinden hissedilen duygularla ilgili temalar varlığını sürdürmüştür. Ancak mitoloji veya kurgunun aksine, Aşk, Saplantı ve İntikam Cinayetleri gerçek hayattan öyküler içeriyor.

“Ateşli cinayetlerin cezbedici efsanelerine susamış gerçek suç öyküsü tutkunları, bu son derece sürükleyici koleksiyonu bir çırpıda bitirecekler.”

HaroldSchechter, Hell’sPrincess: TheMystery of Belle

Gunness, Butcher of Men kitabının yazarı.

Ek bilgi

Orijinal Adı

Çevirmen

Sayfa Sayısı

Boyut

Baskı No

Baskı Tarihi

Yazar

Mıtzı Szereto